Obuka u organizaciji Misije OEBS-a u Crnoj Gori

obuka-u-organizaciji-misije-oebs-a-u-crnoj-gori

Misija OEBS-a u Crnoj Gori organizovala je četvorodnevnu obuku za članove Glavnog odbora Sindikata medija Crne Gore i zainteresovane članove, u okviru koje je predstavljen način na koji se pišu projekti koje finansira Evropska unija.

„Upravljanje projektima finansiranim iz IPA fondova“, kako je glasio zvanični naziv seminara je bio prilika za oko 20 predstavnika Sindikata medija da se bliže upoznaju sa zahtjevnim načinom pisanja projekata, načinom na koji se konkuriše i, na kraju, kako se realizuje ta vrsta projekata.

Obuku su sprovele ekspertkinje u toj oblasti Daliborka Uljarević, Ana Novaković i Marina Vuković.

Obuka je dio konstantne podrške koji Sindikat medija odbija od OEBS-a od svog osnivanja, a sprovedena je tokom dva vikenda sredinom maja i početkom juna ove godine.