IV Skupština Sindikata medija Crne Gore

IV Skupština Sindikata medija Crne Gore organizovana je 17. septembra 2022. godine u Podgorici.

Dugogodišnji novinar i urednik Radomir Kračković novi je predsjednik Sindikata medija Crne Gore, jednoglasna je odluka delegata IV Skupštine Sindikata medija Crne Gore.

Skupština je izabrala i novi Glavni odbor za naredni četvorogodišnji mandat. Glavni odbor će činiti: Jadranka Drobnjak i Danijel Čelecki (RTCG), Boris Pejović (Vijesti), Predrag Nikolić (Monitor), Edin Zuković (RTV Pljevlja), Enes Gusinjac (RTV Rožaje), Milena Bubanja Obradović (Radio Berane), Dragana Vlaović (RTV Herceg Novi), Suzana Mujić (Radio Ulcinj), Siniša Sanader (Radio Tivat), Marijana Camović Veličković (individualni članovi) i Radomir Kračković (TV Vijesti).

U radu Skupštine učestvovalo je 30 delagata i delegatkinja iz 12 sindikalnih organizacija.

Više iz:Galerija