SMCG i FPN potpisali Memorandum o saradnji

smcg-i-fpn-potpisali-memorandum-o-saradnji

Sindikat medija Crne Gore (SMCG) i Fakultet političkih nauka (FPN) Univerziteta Crne Gore, potpisali su Memorandum o saradnji u oblasti komunikacijskih i medijskih istraživanja, fokusiranjem na aktuelne trendove i probleme.

Memorandum su potpisali v.d. dekana Fakulteta političkih nauka, prof. dr Milan Marković i predsjednica SMCG, Marijana Camović.

Saradnja između dvije strane će se, kako ističu potpisnici, ogledati u zajedničkom organizovanju istraživanja, okruglih stolova, seminara, obuka, kao i aplikaciji sa zajedničkim projektima u okviru evropskih i drugih fondova.

Saradnja između FPN-a i Sindikata medija postojala je i ranije, a jedan od rezultata je bilo i Istraživanje o očekivanjima studenata novinarstva, koje je predstavljeno prije nekoliko dana u Podgorici.